SUNpress
 
 
Dotpay
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Biuro Ogłoszeń Prasowych SUNpress


AUTORYZOWANY PARTNER:
Gazeta Wyborcza

Plac Pereca 3 lok. 1 b
53-431 Wrocław

tel. 71 785 55 23
tel. 71 341 98 85
tel./fax 71 343 59 28

E-mail:
biuro@ibop.pl
ogloszenia@dogazety.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek
9.00 – 17.00
sobota, niedziela
tel. 501 384 294

Nr konta:
BZ WBK
11 1090 2473 0000 0006 2402 0954

O nas

DodatekPRACA.pl to serwis internetowy umożliwiający zamówienie ogłoszenia drobnego lub modułowego w Gazecie Wyborczej w poniedziałkowym dodatku „MÓJ BIZNES” na stronach PRACA oraz w wydaniu codziennym w rubryce PRACA, jak również ogłoszenia tylko w wersji internetowej, publikowanego w wortalu www.gazetapraca.pl.

Dodatek „GAZETA PRACA” w Gazecie Wyborczej ukazywał się w wersji papierowej od 1995 roku. Przez kilkanaście lat istnienia zmienił swoją szatę graficzną, logo dostosowując się do istniejących na rynku standardów. Od 17 października 2016 roku dodatek ten został przeniesiony do dodatku MÓJ BIZNES w którym ukazują się ogłoszenia rekrutacyjne oraz komunikaty.

Firmy i osoby poszukujące pracowników mogą zamieścić swoje ogłoszenie na stronach „PRACA” już nie tylko w dziale dam pracę, ale także pod odpowiednią podrubryką, co znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniego kandydata na poszukiwane stanowisko. Podział na podrubryki to również wygoda dla osób poszukujących wolnych wakatów, gdyż dzięki niemu nie muszą przeglądać całej gazety w poszukiwaniu interesującego ich stanowiska pracy.

Wraz z rozwojem internetu w Polsce dodatek „GAZETA PRACA” przekształcił się dla swoich czytelników z wersji tylko papierowej na papierowo-internetową. Dzięki takiemu połączeniu dociera on do większej ilości osób zainteresowanych podjęciem pracy. Wszystkie oferty publikowane w papierowym dodatku trafiają automatycznie na wortal www.gazetapraca.pl gdzie są dostępne przez okres 7 dni.

Możliwa jest również publikacja ogłoszenia tylko w wersji internetowej z publikacją na wortalu www.gazetapraca.pl przez okres 14 lub 35 dni. Ta opcja jest korzystna dla firm lub instytucji poszukujących pracowników na terenie całego kraju.

Za 490 lub 590 zł netto mają Państwo możliwość przedstawienia swojej oferty ok. 2 mln użytkowników wortalu www.gazetapraca.pl bez ograniczeń co do wielkości ogłoszenia i kolorystyki.

Oferty pracy publikowane w Gazecie Wyborczej są jednak nie tylko w poniedziałkowym dodatku, ale również w wydaniach codziennych. Znajdą je Państwo w poszczególnych wydaniach regionalnych na stronach z ogłoszeniami drobnymi, pod rubryką: DAM PRACĘ lub SZUKAM PRACY. Podobnie jak oferty z dodatku „MÓJ BIZNES”  strony PRACA tak i te z wydań codziennych trafiają do wersji internetowej i można je znaleźć w wortalu www.gazetapraca.pl

Zamawiając ogłoszenie w dziale „PRACA” mogą opublikować je Państwo w wydaniu ogólnopolskim lub w jednym bądź kilku z 20 wydań regionalnych.

Łączny nakład poniedziałkowego wydania Gazety Wyborczej to ok. 210 tys egz, zaś czytelnictwo w tym dniu to prawie 2 mln osób.

Korzystając z serwisu www.dodatekPRACA.pl mogą Państwo zamówić ogłoszenie w trybie online poprzez wypełnienie formularza na ogłoszenie drobne, modułowe lub „tylko internet”.

Zamówienie na ogłoszenie w dodatku „MÓJ BIZNES” strony PRACA w Gazecie Wyborczej możecie też Państwo zamówić za pośrednictwem poczty e-mail wysyłając treść swojego ogłoszenia, oraz miejsce publikacji i daty emisji na adres: ogloszenia@dodatekpraca.pl

Serwis www.dodatekPRACA.pl należy do SUNpress – Biura Ogłoszeń PRASOWYCH, autoryzowanego partnera GAZETY WYBORCZEJ z siedzibą we Wrocławiu. Na wszelkie pytania odnośnie naszego biura i zasad korzystania z serwisu www.dodatekPRACA.pl znajdą Państwo odpowiedzi w zakładce FAQ lub dzwoniąc pod wskazane na naszej stronie numery telefonów.

Będzie nam miło powitać Państwa w gronie naszych Klientów.

Zespół www.dodatekPRACA.pl

 

 
www.ogloszeniaprasowe.com www.ogloszeniadogazety.pl www.reklama-rzeczpospolita.pl www.nekrologi-kondolencje.pl
Gazeta Wyborcza ogłoszenia, Gazeta Praca, Gazetapraca.pl, ogłoszenie w Gazecie Wyborczej, Wyborcza ogłoszenia, ogłoszenie w Wyborczej, Gazeta Wyborcza praca, Gazeta Wyborcza dodatek praca, ogłoszenia praca, Gazeta Wyborcza ogłoszenia praca, Wyborcza dodatek praca, Gazeta Wyborcza oferty pracy.