SUNpress
 
 
Dotpay
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Biuro Ogłoszeń Prasowych SUNpress


AUTORYZOWANY PARTNER:
Gazeta Wyborcza

Plac Pereca 3 lok. 1 b
53-431 Wrocław

tel. 71 785 55 23
tel. 71 341 98 85
tel./fax 71 343 59 28

E-mail:
biuro@ibop.pl
ogloszenia@dogazety.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek
9.00 – 17.00
sobota, niedziela
tel. 501 384 294

Nr konta:
BZ WBK
11 1090 2473 0000 0006 2402 0954

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania wraz z odpowiedziami. Prosimy o zapoznanie się z nimi, a być może pojawiające się wątpliwości zostaną rozwiane. Jeśli jednak intrygującej Państwa kwestii nie udało się tutaj odnaleźć zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego celu zadania pytania. Istnieją także duże szanse, że zadane pytanie trafi właśnie do niniejszego działu wraz z odpowiedzią.

W jaki dzień ukazuje się dodatek PRACA w Gazecie Wyborczej ?

Odpowiedź:

Dodatek PRACA w Gazecie Wyborczej, w wersji papierowej ukazuje się w każdy poniedziałek. W przypadku, gdy w poniedziałek wypada dzień świąteczny emisja dodatku PRACA jest przenoszona na wtorek.

Czy mogę zamieścić ogłoszenie o pracę w inny dzień niż w poniedziałek i w jakim miejscu w Gazecie Wyborczej się ono ukaże ?

Odpowiedź:

Ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników lub pracy mogą Państwo zamówić także na inny dzień tygodnia niż poniedziałek. Zamówione ogłoszenie zostanie opublikowane w regionalnych wydaniach Gazety Wyborczej, w dziale ogłoszeń drobnych pod rubryką: DAM PRACĘ lub SZUKAM PRACY.

Czy zamawiając ogłoszenie do wersji papierowej znajdzie się ono również w internecie i na jakiej stronie?

Odpowiedź:

Wszystkie ogłoszenia zamawiane w rubryce DAM PRACĘ są automatycznie przenoszone do internetu i pojawiają się w wortalu www.gazetapraca.pl przez okres 14 dni jak również w serwisach współpracujących z wortalem www.gazetapraca.pl

Czy mogę zamówić ogłoszenie tylko w internecie bez wersji papierowej?

Odpowiedź:

Oczywiście istnieje taka możliwość. Ta opcja jest jednak nie opłacalna przy zamawianiu ogłoszenia drobnego, gdyż koszt ogłoszenia „tylko internet” jest wyższy niż przy wykupieniu opcji „wydanie papierowe + internet 14 dni”. W przypadku zamówienia ogłoszenia tylko do internetu jest ono widoczne w wortalu www.gazetapraca.pl przez okres 35 dni.

Do kiedy i do której godziny mogę zamówić ogłoszenie drobne oraz modułowe, aby ukazało się ono w poniedziałkowym dodatku PRACA w Gazecie Wyborczej?

Odpowiedź:

Zamówienia na ogłoszenia drobne przyjmujemy do godziny 16.30 w piątek poprzedzający wydanie poniedziałkowe.

Zamówienia na ogłoszenia modułowe przyjmujemy do godz. 15.00 w czwartek poprzedzający wydanie poniedziałkowe.

Prosimy pamiętać, że aby ogłoszenie zostało skierowane do realizacji musi być ono jednocześnie opłacone. W przypadku składania zamówień tuż przed podanymi godzinami prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mail:biuro@dodatekpraca.pl

Do kiedy i do której godziny mogę zamówić ogłoszenie drobne, aby ukazało się ono w codziennym wydaniu w Gazecie Wyborczej ?

Odpowiedź:

Zamówienia na ogłoszenia drobne przyjmujemy do godziny 11.30 w dzień poprzedzający wydanie. (z wyłączeniem wydania poniedziałkowego)

Prosimy pamiętać, że aby ogłoszenie zostało skierowane do realizacji musi być ono jednocześnie opłacone. W przypadku składania zamówień tuż przed podanymi godzinami prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mail: biuro@dodatekpraca.pl

Czy Wasze pośrednictwo pomiędzy mną, a Gazetą Wyborczą oznacza obciążenie mnie dodatkowymi kosztami?

Odpowiedź:

Nie. Zamieszczanie ogłoszeń za naszym pośrednictwem odbywa się według cennika Gazety Wyborczej. Za każde ogłoszenie zamieszczone poprzez nasz serwis otrzymujemy prowizję, która nie obciąża w żaden sposób zleceniodawcy.

Co oznacza "emisja ogłoszenia"? Czy jest to jednorazowe wydrukowanie ogłoszenia w jednym wydaniu Gazety Wyborczej czy też zamówione ogłoszenie pojawiać się będzie przez cały tydzień?

Odpowiedź:

"Emisja ogłoszenia" to jednorazowy wydruk w Gazecie Wyborczej w wybranym przez Państwa dniu. W celu zamówienia ogłoszenia na kilka dni lub cały tydzień, należy zaznaczyć wszystkie docelowe daty w kalendarzu znajdującym się w formularzu zamówienia. Koszt emisji będzie wtedy zwielokrotniony zgodnie z ilością wybranych dni.

W cenniku ogłoszeń drobnych podana cena ogłoszenia dotyczy 1 linii tekstu. Skąd mam wiedzieć ile linii będzie zajmowało moje ogłoszenie ?

Odpowiedź:

Standardowo przyjmuje się, że jedna linia tekstu w Gazecie Wyborczej to od 36 do 40 znaków. Prosimy jednak pamiętać, ze inną szerokość ma litera „i” a inną „w” Dokładną ilość linii oraz wycenę poznają Państwo wypełniając formularz zamówienia. W przypadku, gdy koszt ogłoszenia jest zbyt duży proponujemy powrót do kroku 1 i zmniejszenie długości ogłoszenia.

Czy w celu dokonania zamówienia ogłoszenia drobnego muszę się rejestrować w Waszym serwisie?

Odpowiedź:

W celu zamówienia ogłoszenia nie jest to konieczne. Wystarczy przejść do formularza zamówienia i prawidłowo wypełnić odpowiednie pola formularza. Prosimy pamiętać o podaniu prawidłowych danych osoby zamawiającej, szczególnie adresu e-mail oraz telefonu. Na podany w zamówieniu adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie złożonego zamówienia, oraz przy dokonywaniu płatności przez sysem DOTPAY potwierdzenie wpłaty środków za ogłoszenie.

Czy ogłoszenie mogę zamówić także za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie.

Odpowiedź:

Do publikacji przyjmujemy również zamówienia przesłane na adres e-mail: ogloszenia@dodatekpraca.pl . Natomiast nie przyjmujemy zamówień przez telefon z uwagi na możliwość pomyłki w treści ogłoszenia, adresie e-mail lub numerze telefonu. Chciałbym zlecić ogłoszenie modułowe (graficzne) ale nie mam własnego projektu.

Czy mogę liczyć na wykonanie projektu przez wasze Biuro Ogłoszeń.

Odpowiedź:

Zamawiając ogłoszenie modułowe otrzymują od nas Państwo bezpłatny projekt. Wykonaną przez nas koncepcję przesyłamy oczywiście do Państwa akceptacji w formacie PDF lub jpg.

Czy ogłoszenie drobne, modułowe lub ogłoszenie tylko do internetu muszę wcześniej opłacić by uzyskać potwierdzenie, że zostanie ono zamieszczone w interesującym mnie terminie.

Odpowiedź:

Tak. Można to zrobić na kilka sposobów. Jednym z nich jest złożenie zamówienia z odpowiednim wyprzedzeniem by opłata dotarła do nas przed zamknięciem konkretnego wydania Gazety Wyborczej. Szczegóły znajdują się w dziale Terminy przyjmowania zleceń. Innym sposobem jest opłacenie zamówienia za pomocą systemu DotPay, dzięki czemu wpłatę odnotujemy w chwilę po dokonaniu przez Państwa płatności. Ostatnią metodą jest oczywiście standardowy przelew oraz przesłanie do nas potwierdzenia faxem lub drogą elektroniczną.

W jaki sposób mogę zapłacić za zlecone przeze mnie ogłoszenie ?

Odpowiedź:

Płatności za ogłoszenie mogą Państwo dokonać na 3 sposoby.

  1. Serwis www.dodatekPRACA.pl działa w oparciu o zewnętrzny system płatności internetowych DOTPAY. Po złożeniu zamówienia i wybraniu ikonki: płatność DOTPAY, zostają Państwo przekierowani na stronę firmy DOTPAY gdzie mogą Państwo wybrać jeden z kilku dogodnych dla Was systemów płatności: przelew elektroniczny, karta płatnicza, płatność gotówkowa. Płacąc za pomocą systemu DOTPAY, Państwa wpłata natychmiast po zaksięgowaniu jest przekazywana (w tym samym czasie) w formie informacji do naszego serwisu.
  2. Za ogłoszenie mogą Państwo dokonać wpłaty również bezpośrednio na nasze konto. Ta opcja dostępna jest dla Klientów zamawiających ogłoszenie drobne, modułowe oraz w wersji „Tylko internet” Dane do przelewu znajdą Państwo w zakładce : DANE DO PRZELEWU.
  3. Płatność na podstawie faktury PRO-FORMA. Po zamówieniu ogłoszenia prosimy o przesłanie na adres: biuro@dodatekpraca.pl prośby o wystawienie takiej faktury podając numer zamówienia.

Co się dzieje w przypadku, gdy przelew lub potwierdzenie nie dojdą do Państwa na czas?

Odpowiedź:

W takiej sytuacji nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia nowego terminu emisji ogłoszenia w Gazecie Wyborczej. Mogą Państwo wystąpić również o zwrot przelanej kwoty. Pieniądze trafią na Państwa konto do 2 dni od daty zgłoszenia.

Jak długo działają Państwo na rynku ogłoszeń prasowych ?

Odpowiedź:

Współpracę z Gazetą Wyborczą podjęliśmy w 1998 roku, a w 2001 roku otrzymaliśmy certyfikat : KONCESJONOWANEGO BIURA OGŁOSZEŃ PRASOWYCH. Od tego czasu Klienci za naszym pośrednictwem nadali do do Gazety Wyborczej KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ogłoszeń drobnych.

Czy za zlecone za Państwa pośrednictwem ogłoszenie otrzymam fakturę VAT i kiedy to nastąpi ?

Odpowiedź:

Wszyscy Klienci, którzy przy logowaniu podali dane niezbędne do wystawienia faktury otrzymują od nas fakturę w formie elektronicznej na podany przez Państwa, przy rejestracji, adres e-mail. Faktura zostaje wystawiona do 2 dni od daty otrzymania od nas zamówienia i wpłynięcia środków za ogłoszenie na nasze konto. W przypadku chęci otrzymania faktury w wersji papierowej prosimy zgłosić ten fakt za pośrednictwem poczty e-mail.

Moje ogłoszenie trafiło do innej rubryki w gazecie niż przy złożeniu zamówienia. W jaki sposób mogę złożyć reklamację ?

Odpowiedź:

Cóż, mimo dokładania wszelkich starań, niekiedy zdarzają się takie błędy. Prosimy o zgłoszenie takiego faktu na nasz adres e-mail: biuro@dodatekpraca.pl, podając w treści: numer zamówienia oraz informację o błędzie. Reklamacje staramy się zawsze rozpatrywać w tym samym dniu i jeśli jest ona słuszna proponujemy dodatkową emisję w wybranym przez Państwa terminie lub zwrot wartości kwoty za ogłoszenie.

 
www.ogloszeniaprasowe.com www.ogloszeniadogazety.pl www.reklama-rzeczpospolita.pl www.nekrologi-kondolencje.pl
Gazeta Wyborcza ogłoszenia, Gazeta Praca, Gazetapraca.pl, ogłoszenie w Gazecie Wyborczej, Wyborcza ogłoszenia, ogłoszenie w Wyborczej, Gazeta Wyborcza praca, Gazeta Wyborcza dodatek praca, ogłoszenia praca, Gazeta Wyborcza ogłoszenia praca, Wyborcza dodatek praca, Gazeta Wyborcza oferty pracy.